Vzkazy a příspěvky

Navrat

(Marie, 3. 6. 2017 7:27)

Dobry den,prosim vas mohl by mi nekdo rict v kolik hdin se maji vratit deti ze skolky v prirode? Dekuji

Re: Navrat

(jh, 3. 6. 2017 8:22)

Rikala pani reditelka hrube orientacne cca 12.30 hod. s tim, ze sem da jeste vedet.

KRÁSNÝ DEN DĚTÍ :-)

(Johnovi, 1. 6. 2017 8:42)

Posíláme pozdrav všem a dětem přejeme, ať si pořádně užijí dnešní sváteční den! Děkujeme za zprávy i fotky, jste skvělí. Těšíme se na viděnou.

Pozdrav detem

(Sokolici, 31. 5. 2017 22:44)

Moc zdravime vsechny deticky i pani ucitelky. Uz se na vas moc tesime a prejeme krasny zitrejsi svatecni den. Fotky jsme bohuzel nevideli,nemuzeme se tam dostat,i kdyz mame heslo. Je nam to lito. Ale uz se tesime az nam budete vse vypravet. Prejeme krasny zbytek pobytu.

Pozdrav ze Zbraslavi

(Marcovi, 31. 5. 2017 20:50)

Zdravíme všechny děti i paní učitelky do Jánek. Myslíme na Vás, jak si užíváte krásnou přírodu a skvělé počasí. Fotky s radostí prohlížíme:-) Děkujeme! Užijte si zítřejší svátek.
Marcovi

číslo účtu na inkaso

(Michal, 29. 8. 2016 19:54)

Na stránkách jsem nenašel číslo účtu pro povolení inkasa - čekal bych ho v kontaktech u IČA nebo v informacích pro rodiče, ale nikde jsem ho nenašel :-(

Re: číslo účtu na inkaso

(Pouhý rodič, 3. 9. 2016 7:15)

130 722 319 / 0800

Žádost

(Marie Roubalová-Rotag, 29. 5. 2016 10:49)

Vážená paní ředitelko,

koncem února jsme posílali vám a všem našim věrným odběratelům ukázku knížky O VELKÉ TOUZE HVĚZDIČKY ZVÍDALKY a hudební besídku POPLETENÁ ZVÍŘÁTKA.
Protože jste od nás pravidelně 1x ročně odebírali naše tituly, které jsou určeny převážně do mateřských škol a v obchodech se neprodávají, poslali jsme vám ukázku i tentokrát.
Bohužel, do dnešního dne nebyla zásilka ani zaplacena, ani vrácena. Pokud nechcete naše ukázky jednou ročně dostávat, vyřadíme vás ze seznamu obesílaných mateřských škol. Tentokrát ale ještě prosíme o vyrovnání nebo vrácení naší ukázky. Pokud budete požadovat poštovné, připište prosím do vrácené zásilky vaše bankovní spojení.
Balíček stačí poslat obyčejně jako dopis za cenu 27Kč.

V případě, že jste zásilku zaplatili, velmi se omlouváme za tento dopis a prosíme o sdělení datumu a čísla účtu, na který byla platba provedena.

Děkujeme Vám za Vaši dosavadní přízeň, a pokud budete mít zájem o některé další naše tituly, najdete je na webových stránkách www.rotag.cz

Se srdečným pozdravem

Marie Roubalová – vydavatelství ROTAG

Re: Žádost

(Pouhý rodič, 29. 8. 2016 19:47)

Paní Roubalová pokud někomu pošlete nevyžádanou zásilku, tak ten kdo jí obdrží, nemá žádnou povinnost vám něco zasílat nebo platit.. Pokud používáte tuto agresivní a nekalou obchodní praktiku, tak bych vaše zásilky už z principu házel do koše bez jakékoliv reakce. A poslat veřejný vyděračský příspěvek místo klasického e-mailu je hodně ubohé... Chudák paní ředitelka!

Pozdrav z domova

(Kovaříkovi, 5. 5. 2016 18:43)

Děkujeme Vám za zprávy. Přejeme Vám krásnou poslední noc a zítra se na Vás všechny moc těšíme.
Pozdrav Všem dětičkám i paní učitelkám
Kovaříkovi

Pozdrav

(Matějkovi, 5. 5. 2016 13:15)

Děkujeme za plno hezkých fotek a zasílání zpráv. Užijte si poslední dva dny, a teď už vám přejeme jen to sluníčko a příjemnou zítřejší cestu domů za námi. Posíláme pozdrav všem dětem i paní učitelkám :-)

Díky

(Hývnarovi, 4. 5. 2016 21:34)

Děkujeme za fotky, moc nás potěšily. Děti jsou spokojené a mají plno zážitků. Jste super, díky. :-) Hývnarovi

Pozdrav z Prahy

(Čálkovci, 4. 5. 2016 21:03)

Posílám upršený pozdrav z Prahy. Zrovna jsem si prohlédla všechny fotky ze školky v přírodě a jsou úžasné. Přeji vám lepší počasí.